foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie marnuj czasu! Ucz się w dobrej szkole!

Szkoły im. E. Bojanowskiego w Lubsku

Z nami ku przyszłości!

Brązowy medal podczas Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Kostrzynie n/Odrą wywalczył Wiktor Grabowski. Jako najmłodszy zawodnik w swojej kategorii wagowej sięgnął po medal. To największe osiągnięcie w dotychczasowej karierze sportowej Wiktora. Na 5 miejscu nieznacznie przegrywając walkę o brązowy medal uplasował się Kamil Krzyżyński. Na 8 m. Krystian Kuraś. 11m. zajął Kornel Słomkowski, 13 m. wywalczył Nikodem Bobryk, 16m. Krystian Paś i Kacper Franc. Damian Jeleń uplasował się na 20m. W zawodach startowało 177 zawodników z 47 klubów.

 

1

PUCHAR POLSKI W ZAPASACH WARSZAWA 1-3.03.2019r.

Podczas Pucharu Polski Juniorów Młodszych w WARSZAWIE 1-3.03.2019r. Krystian Paś (7m.) oraz Wiktor Grabowski (15m.) awansowali do Mistrzostw Polski, które odbędą się pod koniec kwietnia w województwie świętokrzyskim.

Na tym samym turnieju Krystian Kuraś wywalczył 17m. natomiast Damian Jeleń był 23.

W zawodach wzięło udział 212 zawodników z 49 klubów.

W dniu dzisiejszym w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lubsku odbyło się podsumowanie konkursu na szopkę bożonarodzeniową. Na 100 szopek uczniowie klasy II: Darek Nadworski zdobył I miejsce a Kasia Cichowlas wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu wychowawczyni Pani Zofii Głogowskiej i naszym uczniom 👏👏👏. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję zobaczyć przepiękne jasełka i wspólnie pokolędować z nauczycielami i uczniami z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. 🎄🎄🎄

pic 0020

Dzisiaj w Szkole Podstawowej im. Edmunda Bojanowskiego mieliśmy przyjemność powitać miłych gości z Przedszkola nr 3.
Po raz pierwszy przedszkolaki miały okazję wziąć udział w zajęciach z języka polskiego, z języka angielskiego i matematyki. Podczas spotkania dzieci poznały zasady kodowania i ćwiczyły umiejętności manualne wykonując gipsowe figurki. Wszystkie przedszkolaki po raz pierwszy miały styczność ze szkolną tablicą. Goście otrzymali drobne upominki. Serdecznie zapraszamy w styczniu na zajęcia Rodziców naszych milusińskich. Termin spotkania 10.01.2019. godz.16.30. Zapraszamy serdecznie.

Czytaj więcej: Goście z Przedszkola nr 3 w Lubsku

1 grudnia to Światowy Dzień do Walki z AIDS. Uczniowie naszych szkół zorganizowali akcję informacyjną oraz wzięli udział w konkursie wiedzowym dotyczący „dżumy XX wieku”. Najlepszy wynik uzyskała uczennica klasy VIII Katarzyna Chojka. Gratulujemy.

Nabór 2019/2020

plakatsp2018 

Copyright © 2019 Szkoły im. Edmunda Bojanowskiego w Lubsku Rights Reserved.