foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Nie marnuj czasu! Ucz się w dobrej szkole!

Szkoły im. E. Bojanowskiego w Lubsku

Z nami ku przyszłości!

Swiatowy Dzien Serca clipJuż po raz piąty 28.09.2016 uczniowie gimnazjum w ramach realizacji projektu uczniowskiego zorganizowali w naszej szkole obchody Światowego Dnia Serca. Od rana organizatorzy akcji rozdawali swoim kolegom ulotki dotyczące zdrowia układu krążenia, dokonywali pomiarów ciśnienia tętniczego krwi oraz rozdawali owoce jako symbol zdrowego trybu życia. W południe wraz z opiekunem udali się na miejski deptak i tam dokonywali pomiarów ciśnienia tętniczego krwi chętnym mieszkańcom naszego miasta. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, widok gimnazjalistów z ciśnieniomierzem nie budzi już zdziwienia lecz sympatię.

Nabór 2018/2019

plakatsp2018 

#SuperKoderzy

super koderzy
Nasza Szkoła bierze udział w programie #SuperKoderzy Fundacji Orange.

Copyright © 2019 Szkoły im. Edmunda Bojanowskiego w Lubsku Rights Reserved.